Ви бачите світ трохи інакше, ніж інші люди, і хочете навчитися передавати свої емоції та враження у малюнку та скульптурі? Ви вже намагаєтеся це робити, але вам не вистачає теоретичних знань та практичних навичок роботи з матеріалами? Звичайно, ви можете продовжувати займатися самостійно, але досягнете успіху набагато швидше, вивчаючи основи образотворчого мистецтва під керівництвом досвідченого майстра, відомого скульптора, члена Національної спілки художників України – Василя Бика.

Василь Бик та його колеги пропонують вам скористатися їхніми знаннями та досвідом для розвитку свого творчого потенціалу за такими напрямками:

Скульптура

Курси скульптури включають практичні заняття з ліплення з глини та пластиліну. У ході занять особлива увага приділяється конструкції обсягів, взаємодії форми з простором, розумінню гармонії в пластиці, ритму та ваги у скульптурі. Заняття із майстром сучасної скульптури допоможуть вам сформувати об’ємне бачення предметів та навчитися втілювати його через матеріал.

Живопис

Програма занять з живопису охоплює техніку роботи з олією, аквареллю, темперою, гуашшю. Практичні навички формуються під час малювання натюрморту. Під керівництвом професійного художника ви опануєте поняття кольору, дізнаєтеся про його властивості, отримаєте правильне уявлення про взаємодію кольорів.

Графіка

На курсах графіки ви докладно познайомитеся з різновидами цього виду образотворчого мистецтва: станковою, книжковою, плакатною, прикладною, архітектурною графікою. Розвинути професійні навички допоможуть практичні заняття з виготовлення ліногравюри.

Базис-Малюнок

На цих курсах ви освоїте побудову об’єктів на площині паперу, навчитеся компонувати зображення в перспективі, познайомитись із принципами організації простору. Закріпити отримані знання допоможуть практичні заняття – малюнок з пам’яті.

Завдяки пропонованим курсам ви обов’язково досягнете суттєвого прогресу у вибраному напрямку образотворчого мистецтва, адже для цього створено всі умови:

  • курси проводяться професійними скульпторами та художниками, які здобули визнання не тільки у своїй країні, а й за кордоном;
  • групи включають не більше 8 осіб, що гарантує належну увагу викладача до кожного, хто навчається;
  • заняття проходять 2-3 рази на тиждень по 2-4 години, тобто саме стільки, скільки необхідно для гарного засвоєння матеріалу без навантаження інформацією;
  • спілкування з цікавими творчими людьми та цінні поради щодо розвитку вашого потенціалу як абсолютно безкоштовні бонуси!

Подайте заявку на курси Василя Бика – і майстерня Художника відчинить перед вами двері!